STARNET YENİ NESİL SINIRSIZ İNTERNET

Uptime Oranı
  • AKN Yok
  • Sınır Yok
  • Taahhüt Yok
  • Telefon Hattı Yok

HAKKIMIZDA

(STARNET) STRNET İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ 15.07.2013 tarihinde kurulmuş 13.09.2013 Tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından İnternet Servis Sağlayıcı ( ISS ) olarak yetkilendirilmiştir.. Kablosuz internet pazarında payını çok kısa bir sürede yükseltmeyi hedefleyen şirketimiz 2013 itibariyle GAZİPAŞA Merkez , bölgelerinde kablosuz internet hizmetiyle hizmeti sunabilmek için wifi altyapısını oluşturma çalışmalarını başlatmıştır.Genişleyen Kapsama alanı ile mobiliteyi artırıp abonelerimize yüksek kalite standartlarında internet erişimi sağlamak istemekteyiz...

MİSYONUMUZ

Kurumsal müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla kaliteli ve özelleştirilmiş telekomünikasyon çözümleri sunarak, kendi işlerine odaklanmalarını sağlamak. Kişisel müşterilerimize en yenilikçi ve hesaplı telekomünikasyon hizmetleri sunmak, günümüz teknolojilerinden en uygun fiyat avantajı ile yararlanmalarını sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

En gelişmiş teknolojileri kullanarak, müşterilerine yüksek katma değer sağlayan bölgesel bir telekomünikasyon operatörü olmak ve kurumsal pazarın lideri konumuna gelmektir.

StarNet WIFI

İnternet kullanımında mobiliteyi artırmak amacı ile çevre dostu kablosuz Access Point cihazları kullanarak Abonelerimize ucuz güvenli ve kaliteli kablosuz network hizmetini STARNET aracılığı ile sunmaktayız.

Yeni Nesil Sınırsız İnternet

Hız Testi

S.S.S. ?

Nasıl Çalışır ?

Çözüm Ortaklarımız